Helovino vakarėlis! - Gintarės ir Tomo Slausgalvių šokių studija „Dance4fun"
Psichologės paskaita
2017 spalio 25

Helovino vakarėlis!

Dėmesio! Artėja puikus vakarėlis, nepraleisk!
Nesate matę tik ką iš karsto pakilusio ir šokančio skeleto? Niekada neteko matyti vienoje vietoje besilinksminančių princesių, piratų, skeletų, vaiduoklių bei filmų super herojų? Spalio 31 d. ateik į HELOVINO vakarėli ir pamatysi dar daugiau!
Tai mūsų tradicija!
Helovino vakarėlius rengiame kiekvienais metais. Visi tėveliai ir vaikučiai mielai kviečiami pasilinksminti mūsų šokių studijoje. Tėveliai turės progą pažinti savo vaiką iš kitos pusės, kitokioje aplinkoje bei pamatyti ko šie išmoko! .

Viskas ko Jums reikia: kostiumo, vaišių SAU, geros nuotaikos.

Programa
• Rinksime įspūdingiausią kostiumą. Svarbu ne koks baisus ar koks gražus kostiumas, svarbiausia Jūsų kostiumo įtaigumas!
• Šoksime siaubūnų šokį. Tėveliams rekomenduojame su savimi turėti daugiau drąsos. 
• Parodysime tėveliams ko išmokome. Kiekvienas Jūsų vaikas parodys, kad mūsų šokių studijoje laiko veltui nešvaistė ir gavo puikius šokių įgūdžius, patyrė puikiausias emocijas ir išgyveno gražiausias akimirkas! Išankstinė registracija nebūtina. KVIEČIAMI VISI NORINTIS!

Istorija
Tradicija persirenginėti įvairiais kostiumais atsirado Airijoje ar Škotijoje maždaug XIX a. JAV ji išplito XX a. pradžioje. Ketvirtajame dešimtmetyje JAV parduotuvėse jau pasirodė pirmieji masinės gamybos šventiniai kostiumai. Tradiciškai, kostiumai imituoja antgamtines, dažniausiai baisias būtybes – vaiduokliai, skeletai, raganos, velniai. Naujesniais laikais įkvėpimo semiamasi ir iš fantastikos kūrinių – „Svetimas“, „Grobuonis“ ir panašiai. Taip pat iš superherojų komiksų, siaubo filmų ir kt.