Sokiu pamokos - banner - apie - mus

Kelerių metų galime šokti?

Įvairių užsiėmimų turime vaikams jau nuo trijų metų! Mūsų studijos privalumas yra tai, kad suteikiame galimybę vaikui pabandyti visus galimus šokių stilius ir išsirinkti tą, kuris labiausiai patiko! Pirma pamoka NEMOKAMA!

Nuo ko pradėti?

Išsirinkite Jumis dominančius šokius, atsidarykite pamokų tvarkaraštį ir atvykite reikiamu laiku į mūsų studiją. Atvykus prisistatykite administracijai, kuri pateiks tolimesnes instrukcijas, supažindins su patalpomis, aplinka bei pristatys Jus mokytojai. Pirmai pamokai nesukite galvos dėl aprangos! Apsivilkite Jums patogius rūbelius! Po pirmosios pamokos mokytoja Jums nurodys kokios sportinės aprangos Jums reiktų norint toliau lankyti pamokas!

Sutartis bei mokėjimai

Narystės studijoje sutartį pasirašote studijoje po pirmosios pamokos, kuomet būsite apsisprendę lankyti pamokas! Sutartis nėra terminuota, ją nutraukti galite kada tik panorėsite. Nėra JOKIO stojamojo mokeščio! 

Visus mokėjimus už pamokas gausite į savo elektroninį paštą ir galėsite apmokėti elektronine bankininkyste. Mokama už einamąjį mėnesį.

Neformaliojo ugdymo krepšelis

Teisę pretenduoti į NVŠ finansavimą turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa, kuriai NVŠ lėšas skiria ta savivaldybė, kurioje vaikas mokosi pagal NVŠ programą, nepriklausomai, kurioje savivaldybėje jis gyvena ir mokosi pagal bendrojo ugdymo programą.

NVŠ lėšų suma vienam NVŠ programoje dalyvaujančiam vaikui yra 15 Eur/mėn.

Lavinamoji Gimnastika
Nuo 3 iki 7 metų
Baletas
Nuo 3 iki 8 metų
Sportiniai Šokiai
Nuo 4 metų
Gatvės Šokiai
Nuo 7 iki 12 metų
Šokis ir Gimnastika
Nuo 8 iki 11 metų
Šiuolaikinis Šokis
Nuo 8 iki 16 metų
Palaikymo Šokėjų Grupė
Nuo 12 iki 18 metų
Zumba
Nuo 18 metų (Galima ir vaikams)
Solo Latino
Nuo 18 metų
Poriniai Šokiai
Nuo 18 metų