Psichologės paskaita - Gintarės ir Tomo Slausgalvių šokių studija „Dance4fun"
Helovino vakarėlis!
2017 spalio 25
Nauja grupė!
2017 spalio 25

Ribos šeimos tarpusavio santykiuose

Psichologės Astos Blandės paskaita. Ribos šeimos tarpusavio santykiuose

Šeimai, kaip ir kiekvienai grupei žmonių yra svarbūs ribos ir susitarimai. Kaip patys tėvai tariasi ir derinasi tarpusavyje? Ar visada jaučiamas balansas? Kaip nustatyti ribas tarp to, kiek aš galiu ir kiek gali kitas? O gal jau nieko negali, nes aš visagalis? Ką tada mato ir supranta vaikai? Kaip jie elgiasi?


Kokios ribos ir susitarimai svarbūs tarp tėvų ir vaikų ir kodėl jie šeimoje tokie svarbūs? Kaip vaikai bando tėvų ribas ir kantrybę? Kaip moka manipuliuoti ir kokių pasekmių gali tikėtis?

Tai nemažai klausimų, į kuriuos ieškosime atsakymų. Taip pat aptarsime jums aktualias kasdienes situacijas, kurios įneša nestabilumo ir nemalonių emocijų.

Auginti vaikus šiandien yra daug sunkiau nei kada nors ankščiau. Šiandieninė Z karta auga su IT technologijų ir ketvirtosios pramonės revoliucijų slenksčio, todėl skirtumas tarp tėvų ir vaikų yra toks didelis.
Kviečiame į paskaitą, kurioje galėsite pasisemti žinių kaip susikalbėti su savo mylimaisiais ir sužinosite ką daryti su ribomis, kurios atsiradusios tarp Jūsų. Psichologė Asta Blandė bei šokių studija "Dance4fun" kviečia į jau tradicija virstantį susitikimą, kur visi klausimai randa atsakymus, o itin jaukūs pasikalbėjimai nedidelėje grupėje virsta puikių naujų ugdymo idėjų generatoriumi.

Laukiame Jūsų Spalio 28d. 11:00 Baltų pr.81, IKI antrame aukšte!
Paskaitos trukmė: 2 astronominės valandos
Paskaitos kaina: 8eur (antram šeimos nariui 5eur)
Registracija: www.manoapklausa.lt/apklausa/936445360/
Daugiau informacijos tel.: 860412729