Šiuolaikinis šokis

Šiuolaikinis šokis

line

ŠIUOLAIKINIS ŠOKIS 4-6

Tai aktyvios pamokos vaikams, kurių metu vaikai susipažįsta su pagrindiniais šokio elementais: judesiu, erdve, laiku, energija. Pamokų metu vaikai kuria, improvizuoja, atranda naturalų savo judėjimą, taip pat yra mokomi šiuolaikinio šokio technikos. Šiuolaikinio šokio pamokos skatina ne tik visapusišką judėjimą, lankstumą bet ir moko bendrauti, ugdo toleranciją, padeda labiau integruotis į šių dienų pasaulį, leidžia geriau pažinti save ir kitus. Pamoka susideda iš aktyvaus apšilimo, mankštelės, tam tikrų technikos pratimų, improvizacijos ar kūrybinių užduočių, šuoliukų ir gimnastikos.

ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO SKIRTUMAI NUO KITŲ ŠOKIŲ

Šis šokis vaikams neprimeta jokių taisyklių. Priešingai, negu kitokių stilių pamokose. šiuolaikinio šokio pamokų metu nėra mokomasi choreografijos, nesikoncentruojama ties jos atidirbinėjimu. Muzikinis vaiko suvokimas yra ugdomas visapusiškai. Pamokų metu vaikai nėra skatinami imituoti muziką judesiais. Šių pamokų tikslas – kad kiekvienas vaikas jaustųsi gerai, kad visapusiškai pažintų šiuolaikinio šokio judėjimą, išlaisvėtų ir šiame šokyje atrastų save.

ŠIUOLAIKINIS ŠOKIS 12-16

Tai fiziškai aktyvios pamokos, kurių metu susipažįstama su šiuolaikiniu šokiu ir jo technikomis. Pamokų metu mokinamės taisyklingai paruošti kūną šokiui, susipažįstame su pagrindinais šokio elementais, bandome suvokti iš kur atsiranda judesys, tyrinėjame jo galimybes. Daug dirbame su improvizacija, taip pat ir su technika. Pamoka susideda iš aktyvaus apšilimo, technikos pratimų, improvizacijos arba technikos mokymosi. Pamokos pabaigoje fizinių pratimų pagalba stipriname raumenis, o gimnastikos pratimų pagalba laviname lankstumą.

ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO SKIRTUMAI NUO KITŲ ŠOKIŲ

Kaip kituose šokio stiliuose, šiuolaiknio šokio pamokų metu nėra mokomasi tik choreografijos, nesikoncentruojama tik ties jos atidirbinėjimu. Priešingai, koncentruojamasi į visapusišką judesio pažinimą: tiek judesio galimybių, tiek technikos pažinimo. Pamokų metu ugdoma kūrybinė interpretacija judesiu, kaip kituose šokių stiliuose, mergaitės nėra skatinamos paklusti ritmui ir imituoti muziką judesiais. Šių pamokų tikslas – visapusiškas šiuolaikinio šokio pažinimas, kūno išlaisvinimas ir savęs atradimas šokyje.

APRANGA

Pamokų metu apranga turi būti patogi, nevaržanti judesių. Plaukai surišti. Pamokose šokama su kojnytėmis arba basomis.

no-repeat;center top;;

auto

Kam skirta?

5-9m. ir 8-12 m. vaikams, Jaunimui ir suaugusiems

Kaip pasiruošti pamokai?

Reikalingas triko, tamprės arba sijonukas, českės bei plaukai susegti į kuoduką.

 

Registracija Facebook

[divider height=20px]

GABIJA Blochina

Šiuolaikinis šokis, Baletas

Karjera

Nuo mažens buvau energingas ir aktyvus vaikas, o šokio menas, kaip savęs išraiškos forma traukė nuo pat vaikystės. ,,Kaip įprasta mažam vaikui šokau visur ir visada, vis dėlto šis užsidegimas šokti neužsiliko vaiksytėje, tai tapo mano profesija ir vienu iš pagrindinių gyvenimo variklių”. Šokio kelias prasidėjo ankstyvoje paauglystėje, show dance šokių grupėje Kaune. Penkis metus šokau go-go, house, street style, hip-hop šokius. Šokau ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kurį laiką buvau vokiečių grupės Scooter šokėja, kol pajutau ir nusprendžiau, kad šokyje noriu siekti daugiau, pasirinkau meninės pakraipos – šiuolaikinį šokį. Būdama aštuoniolikos metų pravėriau šokio teatro Aura duris ir nuo pradmenų leidausi į pažintį su šiuolaikiniu šokiu, įskaitant ir klasikinį baletą. Penkerius metus šokau Auroje, du metus šokau pagrindinėje Auros trupės sudėtyje, kol supratau, jog kaip šokėja jau užaugau ir galiu savo žiniomis dalintis su kitais, pradėjau vesti šiuolaikinio šokio pamokas suaugusiems ir vaikams bei dirbti kaip laisvai samdoma šiuolaikinio šokio šokėja. Esu perfekcionistė, todėl tiek ankščiau ir dabar, intensyviai dalyvauju Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose šokio seminaruose. Stengiuosi nuolat tobulėti ir judėti pirmyn.

Tikslas

Šiuolaikinį šokį pasirinkau savo gyvenimo keliu, todėl, kad jis atveria neribotas judesio galimybes, skatina kurti, geriau pažinti save ir kitus. Kaip pastebi šiuolaikinio šokio kūrėja Birutė Banevičiūtė: ,,šiuolaikinis šokis aktualus ir naudingas tuo, kad taikosi prie vaiko galimybių ir interesų, jis neprimeta jam taisyklių, todėl, šis šokis yra tinkama medžiaga mokinių visapusiškam ugdymui, o ypač formuoti teigiamą požiūrį į šokį. Šiuolaikinio šokio stilius skatina improvizuoti, kurti, formuoja natūralų judėjimą, suteikia bet kokio kūno sudėjimo, pasirengimo, patirties vaikams pajusti šokio teikiamus teigiamus išgyvenimus bei leidžia atskleisti savo individualybę.” Pamokų metu stengiuosi, kad kiekvienas vaikas jaustųsi gerai, kad visapusiškai pažintų šiuolaikinio šokio judėjimą, išlaisvėtų ir šiame šokyje atrastų save.

Išsilavinimas

Baigiau magistro, filologinės krypties literatūros studijas Vilniaus universitete, Kauno humanitariniame fakultete.

no-repeat;center top;;

auto

20

default

Šokių pamokos

h4

icon-lamp

sokiu-pamokos

top

https://dance4fun.lt/sokiu-pamokos/

D.U.K

h4

icon-lamp

klausimas

top

https://dance4fun.lt/duk/

Kainoraštis

h4

kainos

top

https://dance4fun.lt/kainos/

Taisyklės

h4

taisykles3

top

https://dance4fun.lt/taisykles/