Solo Latino

Solo Latino Šokiai

line

 

Solo latino šokiai kaune

Solo Latino šokiai – tai pamokos, skirtos merginoms ir moterims, kurios šoka po vieną ar nori išmokti šokti, patobulinti šokių techniką, grakštumą, rankų linijas, ir sužinoti kitas moteriškas subtilybes šokiuose. Pamokų metu pirmiausia išmoksime pagrindinius žingsnius ir šokio ypatumus, vėliau mokysimės šokio kompoziciją, kurioje galėsim pritaikyti visas žinias ir tobulėti. Pamokose šoksim ne tik Lotynų Amerikos šokius, bet taip pat kūno judesius tobulinsime šokant salsą, bachatą, regetoną, tango ir kitus šokius.

Pamokų metu gausite ne tik puikų energijos užtaisą visai dienai, bet taip pat išmoksite judėti latino ritmu. Pasiruoškite maloniai pavargti, nes visos pamokos metu mūsų trenerė neleis Jums nuobodžiauti ir tinginiauti.

[divider height=20px]

no-repeat;center top;;

Kam skirta?

Merginoms ir moterims nuo 18m., norinčioms padailinti kūno linijas ir pramokti įvairių Lotynų Amerikos šokių.

 

Kaip pasiruošti pamokai?

Reikalinga patogi apranga (puikiai tinka sijonas ir palaidinukė) bei švari avalynė pasikeitimui (specialūs šokių bateliai, češkės, patogūs aukštakulniai ar “laivelio” tipo bateliai).

 

Registracija Facebook

 

[divider height=20px]

AIRIDA Kišonaitė

Sportiniai Šokiai

Esu vardu Airida, o mano gerų draugų vardai, kurie yra su manimi nuo šešerių metukų – “Šokis” ir “Muzika”. Su jais nesiskiriu jau 14 metų ir jaučiu norą juos supažindinti su aplinkiniais. Jaučiu malonumą perduodama savo šokio ir judesio supratimą, ir visada trokštu, kad tas malonumas būtų abipusis. Myliu darbą tiek su vaikais tiek su suaugusiais, kuriuo užsiimu jau kelerius metus ir visada esu pasiruošiusi padėti išgirsti, pajusti ir užuosti šokį!

no-repeat;center top;;

20

default

Šokių pamokos

icon-lamp

top

https://dance4fun.lt/sokiu-pamokos/

D.U.K

icon-lamp

top

https://dance4fun.lt/duk/

Kainoraštis

top

https://dance4fun.lt/kainos/

Taisyklės

top

https://dance4fun.lt/taisykles/