Sportiniai Šokiai

Sportiniai Šokiai

line

Sportiniai Šokiai vaikams KauneSportiniai šokiai šokami visame pasaulyje, tai populiariausia šokių programa, kurią šoka mėgėjai ir sportininkai. Šiuo metu sportiniais šokiais oficialiai vadinamos dvi šokių kategorijos – klasikiniai šokiai (valsas, tango, vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas) bei Lotynų Amerikos šokiai (samba, čia čia čia, rumba, pasodoblis ir džaivas).

Sportiniai šokiai ugdo vaiko socialinius įgūdžius, didina savivertę, didina vaikų discipliną ir atsakomybę, gerina laikyseną, stiprina vaiko raumenyną, gerina emocinę būseną.

Pamokos vyksta vaikams nuo 4 metų ir yra skirstomos grupės pagal vaikų patirtį bei amžių:

Pirmamečiai

Vaikai, kurie šoka pirmus metus arba yra gerai įvaldę du šokius iš sportinių šokių programos (lėtą valsą bei čia čia čia). Šiose pamokose daug dėmesio skiriama vaiko laikysenos formavimui, koordinacijos lavinimui bei ritmo pojūčio formavimui.

Sportiniai šokiai (E3-E4)

Grupė skirta antrus bei trečius metus šokantiems vaikams, kurie jau šoka keturis šokius (valsą, kvikstepą, čia čia čia ir džaivą) bei dalyvauja sportinių šokių varžybose.

Jaunučiai

8-12 m. vaikai šokantys daugiau nei 3 metus, aktyviai dalyvaujantys sportinių šokių konkursuose ir šokantys septynis šokius (valsą, tango, kvikstepą, sambą, čia čia čia, rumbą ir džaivą). Jaunuoliai nuo 12 m. aktyviai dalyvaujantys sportinių šokių konkursuose ir šokantys visus dešimt šokių iš sportinių šokių programos.

no-repeat;center top;;

Kam skirta?

Vaikams nuo 4 m.

Kaip pasiruošti pamokai?

Mergaitėms reikalinga – juodas triko, juodas sijonėlis, češkės arba specialūs šokių bateliai, į kuoduką susegti plaukučiai.

Berniukams reikalinga – juodos klasikinės kelnės, juodi marškinėliai ilgomis rankovėmis, češkės arba specialūs šokių bateliai.

TOMAS ir GINTARĖ Slausgalviai

Šokių studijos įkūrėjai bei vadovai

Gintarė ir Tomas Slausgalviai yra studijos “Dance4fun” įkūrėjai, profesionalūs sportinių šokių šokėjai, kartu iškovoję penkis Lietuvos 10 šokių čempionų titulus. Atstovaudami Lietuvai nukeliavo į į Australiją, Japoniją, P. Korėją, Kanadą, apkeliavo senąjį žemyną. Projekto “Šok su manimi” dalyviai. Gintarė kartu su porininkais Liudu Mikalausku bei Donatu Chlebinsku iškovojo antrąsias vietas.

Per ilgą laiką kauptą patirtį bei žinias dabar Gintarė ir Tomas su dideliu džiaugsmu ir meile dalinasi su savo studijos auklėtiniais ir svečiais. Didžiausia poros siekiamybė – kad šokdamas žmogus išsivalytų mintis ir pasinertų į jausmus.

no-repeat;center top;;

20

default

Šokių pamokos

icon-lamp

top

https://dance4fun.lt/sokiu-pamokos/

D.U.K

icon-lamp

top

https://dance4fun.lt/duk/

Kainoraštis

top

https://dance4fun.lt/kainos/

Taisyklės

top

https://dance4fun.lt/taisykles/