Vestuvinis Šokis

Šokių pamokos Jaunavedžiams

Pirmasis jaunųjų šokis

Vestuvės – santuokos šventė, kurią sutuoktiniai švenčia vieną kartą gyvenime. Todėl norisi, kad viskas būtų tobula. Per vestuves galima susikurti pasaką, tačiau labai dažnai per daug dėmesio skiriama smulkmenoms (kas irgi labai svarbu). Visgi, visos šventės sėkmė priklauso nuo to, kaip jauniesiems pavyks atlikti savo pareigas ir apeigas.

Ilgametis bendravimas su poromis ir patirtis rodo, kad jaunųjų šokis yra vertinamas, kaip vienas svarbiausių ir įsimintiniausių šventės akcentų. Todėl vertėtų kuo anksčiau planuoti pasiruošimą šiam momentui. Kad šokis atneštų džiaugsmo ne tik jauniesiems, bet ir paliktų neišdildomą įspūdį svečiams, reikia įdėti pastangų. Tinkamai parinkta muzika, priderinta choreografija ir profesionalo pagalba per pamokas padės atsipalaiduoti ir sukurti unikalų, šiltą dviejų, mylinčių žmonių šokį.

Šokių pamokos jaunavedžiams

Kaip ir viskas, kame siekiate tobulumo, vestuvinis šokis reikalauja laiko ir treniruočių! Skirkite pakankamai laiko prieš vestuves, kad išmoktumėte choreografiją, ir suplanuokite praktinius užsiėmimus poroje. Tobulumui ribų nėra, nustebsite, kiek galite, kai pradėsite treniruotis.

Pirminiai lūkesčiai ir rezultatas

Svarbu bendrauti su savo mokytoju, kad galėtumėte sukurti norimą šokį. Išsiaiškinkite, kiek laiko jūs galėsite skirti pamokoms. Aptarkite, ko siektumėte maksimaliai. Svarbu, kad pavyktų išpildyti Jūsų siekius ir svajones. Geras mokytojas padės įvertinti Jūsų įgūdžius ir sukurs choreografiją, kuri padės atsiskleisti poros žavesiui ir jausmams. Per paprastas šokis nepapuoš šventės, o sudėtingas vers Jus nerimauti, susikaustysite, darysite klaidas ir patirsite įtampą, bei kitus nemalonius išgyvenimus. To nelinkėtume niekam.

Šokiui tinkama suknelė arba suknelei tinkamas šokis

Įsivaizduokite, kad turite nuostabų šokį, kurį ruošėte valandų valandas ir atėjus lemtingai akimirkai negalite tinkamai šokti, nes trukdo suknelė. Kas gali nutikti..? Nejauku net pagalvoti. Pasitarus su mokytoju galima nuspręsti, ar Jūsų vestuviniai rūbai leis išpildyti šokio elementus. Kartai tenką siūtis dar vieną suknelę, kartais pakanka pakoreguoti šokio žingsnelius.

Atsipalaiduokite, šypsokitės ir mėgaukitės akimirka!

Svarbiausia ką galite parodyti savo šokiu, tai, kaip stipriai mylite vienas kitą ir kaip gera Jums būti kartu. 

Kam skirta?

Poroms, besiruošiančioms savo vestuvių šventei ar kitam svarbiam renginiui.

Kaip pasiruošti pamokai?

Reikalinga patogi apranga bei švari avalynė pasikeitimui, pageidautina ta pati, kaip šventėje.

Gintarė ir Tomas

Sportiniai Šokiai

Gabrielė

Sportiniai Šokiai