Zumba

Zumba Kaune

Zumba – aerobika plius šokiai! Tai treniruočių rūšis, jungianti aerobikos pratimus su salsos, čia čia, regetono, kumbijos, merengės, sambos, hip-hop’o, tango šokių elementais. Energingi ir užvedantys Lotynų Amerikos ritmai, afrikiečių šokių judesiai ir melodijos – pagrindinis zumbos muzikos ir judesių stilius. Tai žaismingos choreografijos kombinacijos, daug geros nuotaikos ir … sudegintų kalorijų!

Treniruočių metu atliekami ne tik šokių judesiai, bet ir kūno raumenų stiprinimo pratimai, kurie išjudina daugelį kūno raumenų ir normalizuoja jų darbą, pagerina laikyseną, širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Šokant pagal zumbos ritmus gerėja fizinė forma, stiprinamas visas kūnas, greitai tirpsta papildomi kilogramai, mat pratybų metų išliejama nemažai prakaito. Tai nuotaikingai leidžiamas laikas, padedantis atsikratyti neigiamų emocijų ir pasikrauti teigiamomis.

Kuom gerai Zumba?

  • pagerinsite savo fizinę formą, susitiprinsite kūną
  • linksmai ir be jokio streso numesite nereikalingus kilogramus
  • tonizuodami raumenis formuosite visą organizmą
  • greitis susipina su ritmu – linksmai praleisite laiką šokdami šventinėje treniruotėje
  • grojant užvedančiai muzikai – gausite tik geras emocijas

Kam skirta?

Visiems vyrams bei moterims nuo 18 m., norintiems padailinti kūno linijas, pakeisti įprastine kardio treniruotę pašėlusiais zumbos ritmais.

Kaip pasiruošti pamokai?

Reikalinga patogi sportinė apranga bei švarūs sportiniai bateliai.

Ineta

Zumba