Sokiu pamokos - banner - apie mus

Gintarės ir Tomo Slausgalvių šokių studija „Dance4fun“ – nuo 2006 m. į rinką įsiliejusi šokių studija. Šokių studija išsiskiria tuo, jog ant „Dance4fun“ parketo suktis gali įvairaus amžiaus žmonės. Turime mažųjų grupę, kurioje Jūsų vaikučiai, kartu su Jumis, gali pradėti suktis ant parketo būdami vos 3 mėnesių. Turime grupes senjorams, kuriose amžius nėra ribojamas, svarbiausia, kad Jūsų siela vis dar norėtų judėti!

Pasiekimai

Mūsų studija yra tinkamiausia vieta ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau ir siekti aukščiausių įvertinimų. Mūsų mokiniai yra tarptautinių šokių festivalių laureatai, sportinių šokių varžybų prizininkai, Lietuvos sportinių šokių varžybų reitingo nugalėtojai!

Komanda

Mūsų komandą sudaro ilgametę darbo patirtį turintys treneriai, kurie remdamiesi sukauptomis žiniomis ir įgūdžiais gali pasiūlyti aukščiausios kokybės treniruotes. Savo konkurenciniu pranašumu laikome komandos vieningumą, turimas žinias bei įgūdžius. Komandos nariai turi atitinkamus išsilavinimus ir pasiekimus, gali pasigirti indėliu į jaunųjų šokėjų apdovanojimus.

Renginiai

Jau eilę metų rengiame kasmetinius koncertus tėveliams Kalėdų ir sezono pabaigimo proga. Kiekvienais metais dovanojame studijos nariams šventę ir koncertinę programą. Galime didžiuotis turėdami nuostabių klientų ratą, kuriame koncertai neprailgsta. Kiekvieną vasarą vykstame su vaikais į smagias sporto ir šokių stovyklas, kuriose tobuliname žinias, mokomės savarankiškumo, stiprėjame ir smagiai leidžiame laiką. Daug metų organizuojame vienas didžiausių Lietuvoje sportinių šokių varžybų „Rudens taurė" bei „Kėdainiai open".

Istorija

Šokių studijos atsiradimo istorija prasidėjo dar tada, kai Tomas ir Gintarė Slausgalviai buvo sportininkai ir šoko poroje. Pasiekę puikių rezultatų savo karjeroje, sportininkai, visą sukauptą patirtį norėjo perduoti augantiems sportininkams, tad pradėjo konsultuoti jaunus šokėjus. Kiek vėliau Gintarė ir Tomas Slausgalviai pradėjo vesti šokių pamokas pradinėse mokyklose ir darželiuose. Šokėjų profesionalumas ir gebėjimas prisibelsti į kiekvieno vaiko širdį buvo pastebėtas - susidomėjimas pamokomis buvo didžiulis, atsiliepimai puikūs ir vaikų veidai laimingi. Būtent tai ir lėmė studijos pavadinimo, atspindinčio mūsų misiją, atsiradimą. Augant laimingų klientų skaičiui, atsirado poreikis įsikurti „sėsliau".

Neformalus ugdymas

Esame patvirtinti neformalaus ugdymo švietėjai, suteikiantys galimybę mokyklinio amžiaus vaikų tėveliams pasinaudoti neformalaus ugdymo (NVŠ) krepšeliu.

Puikūs rezultatai ir augantis klientų skaičius lėmė naujos šokių studijos atsiradimą. Suradę tam tinkamas patalpas ėmėsi veiklos. Nuo tada šokių studija kasmet pasipildo naujais klientais bei mokytojais. Plečiame siūlomų pamokų asortimentą, tuo pačiu tobulindami jau esamas paslaugas.

Esame dėkingi visai bendruomenei už pasitikėjimą mumis!

Šokių studija dance4fun