Apie Gintarės ir Tomo Slausgalvių Šokių Studija „Dance4fun“

Gintarės ir Tomo Slausgalvių

Dance4fun - Šokių studija

Sokiu Pamokos Kaune - Dance4Fun Logo

Gintarės ir Tomo Slausgalvių šokių studija „Dance4fun“ – nuo 2006 m. į rinką įsiliejusi šokių studija. Šokių studija išsiskiria tuo, jog ant „Dance4fun“ parketo suktis gali įvairaus amžiaus žmonės. Turime mažųjų grupę, kurioje Jūsų vaikučiai, kartu su Jumis, gali pradėti suktis ant parketo būdami vos 3 mėnesių. Turime grupes senjorams, kuriose amžius nėra ribojamas, svarbiausia, kad Jūsų siela vis dar norėtų judėti!

Pasiekimai

Mūsų studija yra tinkamiausia vieta ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau ir siekti aukščiausių įvertinimų. Mūsų mokiniai yra tarptautinių šokių festivalių laureatai, sportinių šokių varžybų prizininkai, Lietuvos sportinių šokių varžybų reitingo nugalėtojai!

Komanda

Mūsų komandą sudaro ilgametę darbo patirtį turintys treneriai, kurie remdamiesi sukauptomis žiniomis ir įgūdžiais gali pasiūlyti aukščiausios kokybės treniruotes. Savo konkurenciniu pranašumu laikome komandos vieningumą, turimas žinias bei įgūdžius. Komandos nariai turi atitinkamus išsilavinimus ir pasiekimus, gali pasigirti indėliu į jaunųjų šokėjų apdovanojimus.

Renginiai

Jau eilę metų rengiame kasmetinius koncertus tėveliams Kalėdų ir sezono pabaigimo proga. Kiekvienais metais dovanojame studijos nariams šventę ir koncertinę programą. Galime didžiuotis turėdami nuostabių klientų ratą, kuriame koncertai neprailgsta. Kiekvieną vasarą vykstame su vaikais į smagias sporto ir šokių stovyklas, kuriose tobuliname žinias, mokomės savarankiškumo, stiprėjame ir smagiai leidžiame laiką. Daug metų organizuojame vienas didžiausių Lietuvoje sportinių šokių varžybų „Rudens taurė" bei „Kėdainiai open".

Istorija

Šokių studijos atsiradimo istorija prasidėjo dar tada, kai Tomas ir Gintarė Slausgalviai buvo sportininkai ir šoko poroje. Pasiekę puikių rezultatų savo karjeroje, sportininkai, visą sukauptą patirtį norėjo perduoti augantiems sportininkams, tad pradėjo konsultuoti jaunus šokėjus. Kiek vėliau Gintarė ir Tomas Slausgalviai pradėjo vesti šokių pamokas pradinėse mokyklose ir darželiuose. Šokėjų profesionalumas ir gebėjimas prisibelsti į kiekvieno vaiko širdį buvo pastebėtas - susidomėjimas pamokomis buvo didžiulis, atsiliepimai puikūs ir vaikų veidai laimingi. Būtent tai ir lėmė studijos pavadinimo, atspindinčio mūsų misiją, atsiradimą. Augant laimingų klientų skaičiui, atsirado poreikis įsikurti „sėsliau".

Neformalus ugdymas

Esame patvirtinti neformalaus ugdymo švietėjai, suteikiantys galimybę mokyklinio amžiaus vaikų tėveliams pasinaudoti neformalaus ugdymo (NVŠ) krepšeliu.

Puikūs rezultatai ir augantis klientų skaičius lėmė naujos šokių studijos atsiradimą. Suradę tam tinkamas patalpas ėmėsi veiklos. Nuo tada šokių studija kasmet pasipildo naujais klientais bei mokytojais. Plečiame siūlomų pamokų asortimentą, tuo pačiu tobulindami jau esamas paslaugas.

Esame dėkingi visai bendruomenei už pasitikėjimą mumis!

Šokių studija dance4fun

Šokių studijos "Dance4fun" Komanda

Tomas ir Gintarė Slausgalviai

Vadovai, Sportinių šokių treneriai, Latino Bambino, Linksmosios pėdutės

Gintarė ir Tomas Slausgalviai yra studijos “Dance4fun” įkūrėjai, profesionalūs sportinių šokių šokėjai, kartu iškovoję penkis Lietuvos 10 šokių čempionų titulus. Atstovaudami Lietuvai nukeliavo į į Australiją, Japoniją, P. Korėją, Kanadą, apkeliavo senąjį žemyną. Projekto “Šok su manimi” dalyviai. Gintarė kartu su porininkais Liudu Mikalausku bei Donatu Chlebinsku iškovojo antrąsias vietas.

Per ilgą laiką kauptą patirtį bei žinias dabar Gintarė ir Tomas su dideliu džiaugsmu ir meile dalinasi su savo studijos auklėtiniais ir svečiais. Didžiausia poros siekiamybė – kad šokdamas žmogus išsivalytų mintis ir pasinertų į jausmus.

Evelina Vitkevičienė

Projektų Vadovė

Projektų Vadovė

Baltų pr. 81, Kaunas

+37069616000

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu

info@dance4fun.lt

Miglė Veržikauskaitė

Šiuolaikinis šokis, Pop dance, Zumba, Gimnastika.

Šokių studijos trenerė Miglė, dar niekada nebuvo nustojusi sportuoti, kai tai pradėjo daryti 6 metų. Trenerė didžiąją gyvenimo dalį lankė meninę gimnastiką, vėliau teko išbandyti ir sportinę aerobiką, laikui bėgant šokiai tapo gyvenimo dalimi. Siekdama savo tikslų ir svajonių dabar Miglė šoka Kauno “Žalgirio” krepšinio palaikymo komandoje. Dalyvaudama įvairiuose renginiuose bei šokių projektuose įgijo daug patirties ir dar daugiau meilės šokiui. “Visada dalelę savęs noriu atiduoti kitiems, siekiu išmokyti ir duoti savo mokiniams kuo daugiau”. Treniruočių metu Miglė visada palaiko gerą nuotaiką, drąsina savo mokinius ir nori, kad treniruočių metu jie būtų laimingi!

Gabija Blochina

Šiuolaikinis šokis

Karjera

Nuo mažens buvau energingas ir aktyvus vaikas, o šokio menas, kaip savęs išraiškos forma traukė nuo pat vaikystės. ,,Kaip įprasta mažam vaikui šokau visur ir visada, vis dėlto šis užsidegimas šokti neužsiliko vaiksytėje, tai tapo mano profesija ir vienu iš pagrindinių gyvenimo variklių”. Šokio kelias prasidėjo ankstyvoje paauglystėje, show dance šokių grupėje Kaune. Penkis metus šokau go-go, house, street style, hip-hop šokius. Šokau ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kurį laiką buvau vokiečių grupės Scooter šokėja, kol pajutau ir nusprendžiau, kad šokyje noriu siekti daugiau, pasirinkau meninės pakraipos – šiuolaikinį šokį. Būdama aštuoniolikos metų pravėriau šokio teatro Aura duris ir nuo pradmenų leidausi į pažintį su šiuolaikiniu šokiu, įskaitant ir klasikinį baletą. Penkerius metus šokau Auroje, du metus šokau pagrindinėje Auros trupės sudėtyje, kol supratau, jog kaip šokėja jau užaugau ir galiu savo žiniomis dalintis su kitais, pradėjau vesti šiuolaikinio šokio pamokas suaugusiems ir vaikams bei dirbti kaip laisvai samdoma šiuolaikinio šokio šokėja. Esu perfekcionistė, todėl tiek ankščiau ir dabar, intensyviai dalyvauju Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose šokio seminaruose. Stengiuosi nuolat tobulėti ir judėti pirmyn.

Tikslas

Šiuolaikinį šokį pasirinkau savo gyvenimo keliu, todėl, kad jis atveria neribotas judesio galimybes, skatina kurti, geriau pažinti save ir kitus. Kaip pastebi šiuolaikinio šokio kūrėja Birutė Banevičiūtė: ,,šiuolaikinis šokis aktualus ir naudingas tuo, kad taikosi prie vaiko galimybių ir interesų, jis neprimeta jam taisyklių, todėl, šis šokis yra tinkama medžiaga mokinių visapusiškam ugdymui, o ypač formuoti teigiamą požiūrį į šokį. Šiuolaikinio šokio stilius skatina improvizuoti, kurti, formuoja natūralų judėjimą, suteikia bet kokio kūno sudėjimo, pasirengimo, patirties vaikams pajusti šokio teikiamus teigiamus išgyvenimus bei leidžia atskleisti savo individualybę.” Pamokų metu stengiuosi, kad kiekvienas vaikas jaustųsi gerai, kad visapusiškai pažintų šiuolaikinio šokio judėjimą, išlaisvėtų ir šiame šokyje atrastų save.

Išsilavinimas

Baigiau magistro, filologinės krypties literatūros studijas Vilniaus universitete, Kauno humanitariniame fakultete.

Gerda Tumonytė

Lotynų Amerikos šokiai, Solo latino

Lankyti sportinius šokius pradėjo būdama 6 metų, nuo tada ėjo savo užsibrėžto tikslo link – tapti puikia šokėja ir trenere. Šokti niekada nenustojo ir niekuomet nenuleido rankų. Šiuo metu studijuoja Lietuvos sporto universitete ir ketina tapti kvalifikuota sportinių šokių trenere. Taip pat esu licenzijuota aerobikos trenerė. Per savo šokių karjerą Gerda igijo patirties įvairiose varžybose, seminaruose, sėmesi patirties iš pačių geriausių ne tik Lietuvos, bet ir pasaulinio garso šokėjų bei trenerių. “Labai myliu šokį ir savo mokinius, darysiu viską, kad šokis jiems taptų toks pats artimas kaip ir man.”

Gabrielė Sabaliauskaitė

Sportiniai šokiai

Sportinius šokius pradėjo lankyti nuo pirmos klasės ir labai juos pamilo, dabar jau šoka 15 metus. Gabrielė šoka tiek Lotynų Amerikos tiek ir standartinius šokius, taip pat teko išbandyti ir baleto treniruotes. “Šokiai visada buvo mano gyvenimo dalis be kurios būtų sunku save įsivaizduoti, taigi visada daug dirbau ir siekiau aukštumų”. Jaunimo ir suaugusių grupėje atstovavo Lietuvos rinktinę, taip pat dažnai dalyvaudavo tarptautinėse varžybose, kuriose buvo prizininkė bei nugalėtoja. “Kiekvienos varžybos suteikdavo daug patirties, naujų žinių, bei noro tobulėti. Taigi svarbiausia niekada nepasiduoti ir visada siekti savo užsibrėžtų tikslų.”

Ineta Birsė

Zumba, Zumba Strong

Apie – sportas šalia manęs nuo tos dienos, kai mama nuvedė į sportinių šokių treniruotę. Po ilgų metų šokimo nusprendžiau ir toliau savo gyvenimą sieti su sportu. Ir štai – šianden aš Zumboje. Trykštu energija, gera nuotaika, esu atsakinga ir pareiginga. Mano siekis treniruotėse, kad kiekvienas iš Jūsų pasijustumete žvaigžde, kad iš treniruotės išeitumėte pilni pasitikėjimo ir svarbiausia – su šypsena veide. Sportuokime linksminantis, tiksliau šokant!
Išsilavinimas – 2010 metais įgytas sporto (sportinių šokių ir aerobikos) bakalauras ir trenerio profesinė kvalifikacija. 2012 metaos įgytas pedagogikos magistro kvalifikacinis laipsnis.
Pasiekimai – prizinės sportinių šokių vietos, grupinių užsiemimų instruktorė sporto klubuose „OAZĖ“, „TOP DANCE“. 2009 m. Įgyta STEP I-II-III lienzija, 2016 m. Įgyta Zumbos kvalifikacija.
Motyvacija – gyvenime turime daryti tik tai, kas verčia mus šypsotis ir judėti pirmyn. Nuolatinis tobulėjimas ir naujų tikslų siekimas turi lydėti kiekvieną iš mūsų. Mano tikslas yra šokis. Tai yra gėris, kuriuo noriu dalintis su kiekvienu iš Jūsų.
Specializacija – grupiniai užsiemimai / Zumba

Aistė Ežerskė

Zumba Kids, Zumba Fitness

Aistė buvo apsupta šokio nuo pat mažens. Ji savo kūnu ir širdimi išbandė daugybę šokio stilių pradedant nuo šiuolaikinio iki hip – hop’o.

Dabar Aistė savo aistrą šokiui perduoda kitiems. Ji kuria teatralizuotus šokius , pasirodymus tiek suaugusiems, tiek vaikams, tiek dainuojančioms grupėms .

Patirties muzikoje ir šokyje ji sėmėsi Prancūzijos sostinėje, dirbo su tokiais žymiais atlikėjais, kaip Big Ali , Lucenzo , Hams , Bob Sinclar , dBass, Sasha Lopez, Benny Benassi.

Išsilavinimas :

Baigusi LKKA  universitetą, įgijo Kūno kultūros ir šokio specialybę edukologijos fakultete.

2016m. apsigynė Zumba Fitness Basic 1 instruktorės licenziją.

2017m. apsigynė Zumba kids ir Zumba Juniors instruktorės licenziją.

“Šokis gyvena manyje. Tai mano gyvenimo būdas, gerų emocijų užtaisas” – sako Aistė. Tai jai padeda rasti ryšį su savo mokiniais ir užkrėsti juos savo džiaugsmu pulsuojančia energetika.