Sokiu pamokos - banner - komanda

TOMAS ir GINTARĖ Slausgalviai

Šokių studijos įkūrėjai bei vadovai

Gintarė ir Tomas Slausgalviai yra studijos “Dance4fun” įkūrėjai, profesionalūs sportinių šokių šokėjai, kartu iškovoję penkis Lietuvos 10 šokių čempionų titulus. Atstovaudami Lietuvai nukeliavo į į Australiją, Japoniją, P. Korėją, Kanadą, apkeliavo senąjį žemyną. Projekto “Šok su manimi” dalyviai. Gintarė kartu su porininkais Liudu Mikalausku bei Donatu Chlebinsku iškovojo antrąsias vietas.

Per ilgą laiką kauptą patirtį bei žinias dabar Gintarė ir Tomas su dideliu džiaugsmu ir meile dalinasi su savo studijos auklėtiniais ir svečiais. Didžiausia poros siekiamybė – kad šokdamas žmogus išsivalytų mintis ir pasinertų į jausmus.

GABRIELĖ Sabaliauskaitė

Sportiniai šokiai

Sportinius šokius pradėjo lankyti nuo pirmos klasės ir labai juos pamilo, dabar jau šoka 15 metus. Gabrielė šoka tiek Lotynų Amerikos tiek ir standartinius šokius, taip pat teko išbandyti ir baleto treniruotes. “Šokiai visada buvo mano gyvenimo dalis be kurios būtų sunku save įsivaizduoti, taigi visada daug dirbau ir siekiau aukštumų”. Jaunimo ir suaugusių grupėje atstovavo Lietuvos rinktinę, taip pat dažnai dalyvaudavo tarptautinėse varžybose, kuriose buvo prizininkė bei nugalėtoja. “Kiekvienos varžybos suteikdavo daug patirties, naujų žinių, bei noro tobulėti. Taigi svarbiausia niekada nepasiduoti ir visada siekti savo užsibrėžtų tikslų.”

GABIJA Blochina

Šiuolaikinis šokis, Baletas

Karjera

Nuo mažens buvau energingas ir aktyvus vaikas, o šokio menas, kaip savęs išraiškos forma traukė nuo pat vaikystės. ,,Kaip įprasta mažam vaikui šokau visur ir visada, vis dėlto šis užsidegimas šokti neužsiliko vaiksytėje, tai tapo mano profesija ir vienu iš pagrindinių gyvenimo variklių”. Šokio kelias prasidėjo ankstyvoje paauglystėje, show dance šokių grupėje Kaune. Penkis metus šokau go-go, house, street style, hip-hop šokius. Šokau ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kurį laiką buvau vokiečių grupės Scooter šokėja, kol pajutau ir nusprendžiau, kad šokyje noriu siekti daugiau, pasirinkau meninės pakraipos – šiuolaikinį šokį. Būdama aštuoniolikos metų pravėriau šokio teatro Aura duris ir nuo pradmenų leidausi į pažintį su šiuolaikiniu šokiu, įskaitant ir klasikinį baletą. Penkerius metus šokau Auroje, du metus šokau pagrindinėje Auros trupės sudėtyje, kol supratau, jog kaip šokėja jau užaugau ir galiu savo žiniomis dalintis su kitais, pradėjau vesti šiuolaikinio šokio pamokas suaugusiems ir vaikams bei dirbti kaip laisvai samdoma šiuolaikinio šokio šokėja. Esu perfekcionistė, todėl tiek ankščiau ir dabar, intensyviai dalyvauju Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose šokio seminaruose. Stengiuosi nuolat tobulėti ir judėti pirmyn.

Tikslas

Šiuolaikinį šokį pasirinkau savo gyvenimo keliu, todėl, kad jis atveria neribotas judesio galimybes, skatina kurti, geriau pažinti save ir kitus. Kaip pastebi šiuolaikinio šokio kūrėja Birutė Banevičiūtė: ,,šiuolaikinis šokis aktualus ir naudingas tuo, kad taikosi prie vaiko galimybių ir interesų, jis neprimeta jam taisyklių, todėl, šis šokis yra tinkama medžiaga mokinių visapusiškam ugdymui, o ypač formuoti teigiamą požiūrį į šokį. Šiuolaikinio šokio stilius skatina improvizuoti, kurti, formuoja natūralų judėjimą, suteikia bet kokio kūno sudėjimo, pasirengimo, patirties vaikams pajusti šokio teikiamus teigiamus išgyvenimus bei leidžia atskleisti savo individualybę.” Pamokų metu stengiuosi, kad kiekvienas vaikas jaustųsi gerai, kad visapusiškai pažintų šiuolaikinio šokio judėjimą, išlaisvėtų ir šiame šokyje atrastų save.

Išsilavinimas

Baigiau magistro, filologinės krypties literatūros studijas Vilniaus universitete, Kauno humanitariniame fakultete.

JULIJA Svipaitė

Palaikymo šokėjų grupė, Lavinamoji gimnastika

Esu Julija, šokti pradėjau vos atsistojus ant kojų. Išbandžiau daug įvairių šokių stilių ir visi savaip gražūs ir įdomūs! Šešerius metus lankiau aerobinę gimnastiką, todėl išmokau ne tik šokio paslapčių, bet ir įvairiausių triukų! Šokis vis dar nedingo iš mano gyvenimo – šoku Žalgirio šokėjų komandoje. Taip pat Šiuo metu studijuoju sporto universitete, treniravimo sistemų specialybę, kad viską ką išmokau, tinkamai perduočiau mažiesiems!

MIGLĖ Mikalajūnaitė

Gatvės Šokiai

INETA Birsėnienė

Zumba

ERIKAS Vinauskas

Solo Latino

Erikas- Nuotaikingas, visiškai atsidavęs sportui, taip pat turintis dešimties metų patirtį mišriuosiuose kovų menuose su malonumu dalijasi savo patirtimi, bei užsidegimu “STRONG by ZUMBA” užsiėmimuose. STRONG, tai įvairiausių fitneso variacijų bei kovų menų elementų mišinys. Treniruotės ne tik padedančios dailinti kūno linijas, bet taip pat stiprinančios visą raumenyną, šių metu Jūs neturėsite laiko liūdėti, o specialiai tam sukurti garso takeliai sinchronizuoti su kiekvienu kūno judesiu įkvėps progresuoti kiekvienos treniruotės metu. Pranokime save pačius!

INETA Pranckūnaitė

INETA Pranckūnaitė

Zumba Kids

Atrasti sportą man užtruko laiko, tačiau kai atradau – tai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi. Bandžiau įvairias sporto šakas: lankiau aerobiką, street dance ir go-go šokių pamokas, vėliau išbandžiau jėgos treniruotes, hit cardio, step, jogą ir pilatesą, kilnojau svorius. Visu tuo bandymų laiku supratau, kad šokiai ir sportas viename yra pasakiškas derinys, norint ne tik sudeginti kalorijas, bet ir pasikrauti geros energijos. Netikėtai atradusi Zumbą, iš karto pamačiau, kad tai mano. Man sportas turi būti smagus, kitaip praranda linksmąją sporto pusę. Su Zumba neįmanoma, kad būtų kitaip. Šis faktas mane įtraukė į Zumbą, o ta pačia linksma emocija noriu dalintis ir su kitais (mūsų jaunaisiais šokėjais).