Sokiu pamokos - banner - komanda
TOMAS ir GINTARĖ Slausgalviai

TOMAS ir GINTARĖ Slausgalviai

Šokių studijos įkūrėjai bei vadovai

Gintarė ir Tomas Slausgalviai yra studijos “Dance4fun” įkūrėjai, profesionalūs sportinių šokių šokėjai, kartu iškovoję penkis Lietuvos 10 šokių čempionų titulus. Atstovaudami Lietuvai nukeliavo į į Australiją, Japoniją, P. Korėją, Kanadą, apkeliavo senąjį žemyną. Projekto “Šok su manimi” dalyviai. Gintarė kartu su porininkais Liudu Mikalausku bei Donatu Chlebinsku iškovojo antrąsias vietas.

Per ilgą laiką kauptą patirtį bei žinias dabar Gintarė ir Tomas su dideliu džiaugsmu ir meile dalinasi su savo studijos auklėtiniais ir svečiais. Didžiausia poros siekiamybė – kad šokdamas žmogus išsivalytų mintis ir pasinertų į jausmus.

GABRIELĖ Sabaliauskaitė

GABRIELĖ Sabaliauskaitė

Sportiniai šokiai, Poriniai Šokiai Suaugusiems, Vestuvinis Šokis

Sportinius šokius pradėjo lankyti nuo pirmos klasės ir labai juos pamilo, dabar jau šoka 15 metus. Gabrielė šoka tiek Lotynų Amerikos tiek ir standartinius šokius, taip pat teko išbandyti ir baleto treniruotes. “Šokiai visada buvo mano gyvenimo dalis be kurios būtų sunku save įsivaizduoti, taigi visada daug dirbau ir siekiau aukštumų”. Jaunimo ir suaugusių grupėje atstovavo Lietuvos rinktinę, taip pat dažnai dalyvaudavo tarptautinėse varžybose, kuriose buvo prizininkė bei nugalėtoja. “Kiekvienos varžybos suteikdavo daug patirties, naujų žinių, bei noro tobulėti. Taigi svarbiausia niekada nepasiduoti ir visada siekti savo užsibrėžtų tikslų.”

INETA Pranckūnaitė

INETA Pranckūnaitė

Zumba Teens

Atrasti sportą man užtruko laiko, tačiau kai atradau – tai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi. Bandžiau įvairias sporto šakas: lankiau aerobiką, street dance ir go-go šokių pamokas, vėliau išbandžiau jėgos treniruotes, hit cardio, step, jogą ir pilatesą, kilnojau svorius. Visu tuo bandymų laiku supratau, kad šokiai ir sportas viename yra pasakiškas derinys, norint ne tik sudeginti kalorijas, bet ir pasikrauti geros energijos. Netikėtai atradusi Zumbą, iš karto pamačiau, kad tai mano. Man sportas turi būti smagus, kitaip praranda linksmąją sporto pusę. Su Zumba neįmanoma, kad būtų kitaip. Šis faktas mane įtraukė į Zumbą, o ta pačia linksma emocija noriu dalintis ir su kitais (mūsų jaunaisiais šokėjais).

MIGLĖ Mikalajūnaitė

MIGLĖ Mikalajūnaitė

Gatvės Šokiai
INETA Birsėnienė

INETA Birsėnienė

Zumba
SAMANTA Kateivaitė

SAMANTA Kateivaitė

Baletas, Solo Latino

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, choreografė, šokio pedagogė. Nuo mažens šoko ir išbandė įvairiausių šokio žanrų. Tačiau labiausiai pamilo Lotynų Amerikos, klasikinį ir tautinį šokius. Dalyvavusi ir šokusi įvairiuose konkursuose, festivaliuose, dainų šventėse, performansuose, šokio spektaklyje. Samanta visa sukaupta patirtimi ir begaline meile šokiui siekia pasidalinti su savo mokiniais, kartu augti ir kurti nuostabias šokio akimirkas!

Beatričė Abugelytė

Beatričė Abugelytė

Sportiniai Šokiai

Sportinių šokių šokėja, tarptautinių ir Lietuvos varžybų, pirmenybių prizininkė ir nugalėtoja, jaunimo iki 21 metų grupės Lietuvos čempionato standartinių šokių nugalėtoja.

Lotynų Amerikos bei standartinius šokius pamilo tik žengusi ant parketo pirmoje klasėje ir šoka jau 14 metų. Daugybę valandų praleidusi treniruotėse bei varžybose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje Beatričė yra pasiruošusi perduoti visą sukauptą patirtį ir žinias savo mokiniams. Taip pat paskatinti pamilti šokį ir tai, ką nuostabaus jis mums duoda – galimybę pajausti ir sportinę, ir meninę jo pusę.

Fausta Lukošiūnaitė

Fausta Lukošiūnaitė

Show Dance, lavinamoji gimnastika

Prie šokio prisiliečiau būdama dar darželyje, nuo to laiko mes nebeišsiskyrėme. 10 metų lankiusi show dance ir gimnastikos užsiėmimus nusprendžiau save išbandyti krepšinio aikštelėje, kur susilieja šou ir gimnastikos elementai. Šiuo metu jau 4-ą sezoną šoku Kauno ,, Žalgirio” palaikymo komandoje, nes būtent šokdama aš galiu jaustis savimi. Noriu, kad kiekvienas pajaustų, kad šokis yra tikra terapija ir puikus būdas išreikšti savo emocijas!