Sokiu pamokos - banner - komanda

TOMAS ir GINTARĖ Slausgalviai

Šokių studijos įkūrėjai bei vadovai

Gintarė ir Tomas Slausgalviai yra studijos “Dance4fun” įkūrėjai, profesionalūs sportinių šokių šokėjai, kartu iškovoję penkis Lietuvos 10 šokių čempionų titulus. Atstovaudami Lietuvai nukeliavo į į Australiją, Japoniją, P. Korėją, Kanadą, apkeliavo senąjį žemyną. Projekto “Šok su manimi” dalyviai. Gintarė kartu su porininkais Liudu Mikalausku bei Donatu Chlebinsku iškovojo antrąsias vietas.

Per ilgą laiką kauptą patirtį bei žinias dabar Gintarė ir Tomas su dideliu džiaugsmu ir meile dalinasi su savo studijos auklėtiniais ir svečiais. Didžiausia poros siekiamybė – kad šokdamas žmogus išsivalytų mintis ir pasinertų į jausmus.

GABRIELĖ Sabaliauskaitė

Sportiniai šokiai, Poriniai Šokiai Suaugusiems, Vestuvinis Šokis

Sportinius šokius pradėjo lankyti nuo pirmos klasės ir labai juos pamilo, dabar jau šoka 15 metus. Gabrielė šoka tiek Lotynų Amerikos tiek ir standartinius šokius, taip pat teko išbandyti ir baleto treniruotes. “Šokiai visada buvo mano gyvenimo dalis be kurios būtų sunku save įsivaizduoti, taigi visada daug dirbau ir siekiau aukštumų”. Jaunimo ir suaugusių grupėje atstovavo Lietuvos rinktinę, taip pat dažnai dalyvaudavo tarptautinėse varžybose, kuriose buvo prizininkė bei nugalėtoja. “Kiekvienos varžybos suteikdavo daug patirties, naujų žinių, bei noro tobulėti. Taigi svarbiausia niekada nepasiduoti ir visada siekti savo užsibrėžtų tikslų.”

INETA Pranckūnaitė

INETA Pranckūnaitė

Zumba Teens

Atrasti sportą man užtruko laiko, tačiau kai atradau – tai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi. Bandžiau įvairias sporto šakas: lankiau aerobiką, street dance ir go-go šokių pamokas, vėliau išbandžiau jėgos treniruotes, hit cardio, step, jogą ir pilatesą, kilnojau svorius. Visu tuo bandymų laiku supratau, kad šokiai ir sportas viename yra pasakiškas derinys, norint ne tik sudeginti kalorijas, bet ir pasikrauti geros energijos. Netikėtai atradusi Zumbą, iš karto pamačiau, kad tai mano. Man sportas turi būti smagus, kitaip praranda linksmąją sporto pusę. Su Zumba neįmanoma, kad būtų kitaip. Šis faktas mane įtraukė į Zumbą, o ta pačia linksma emocija noriu dalintis ir su kitais (mūsų jaunaisiais šokėjais).

MIGLĖ Mikalajūnaitė

Gatvės Šokiai

INETA Birsėnienė

Zumba

SAMANTA Kateivaitė

Baletas, Solo Latino

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, choreografė, šokio pedagogė. Nuo mažens šoko ir išbandė įvairiausių šokio žanrų. Tačiau labiausiai pamilo Lotynų Amerikos, klasikinį ir tautinį šokius. Dalyvavusi ir šokusi įvairiuose konkursuose, festivaliuose, dainų šventėse, performansuose, šokio spektaklyje. Samanta visa sukaupta patirtimi ir begaline meile šokiui siekia pasidalinti su savo mokiniais, kartu augti ir kurti nuostabias šokio akimirkas!