Komanda - Šokių pamokos Kaune

Komanda

Dance4fun - Šokių studija

TOMAS ir GINTARĖ Slausgalviai

Šokių studijos įkurėjai bei vadovai

Gintarė ir Tomas Slausgalviai yra studijos “Dance4fun” įkūrėjai, profesionalūs sportinių šokių šokėjai, kartu iškovoję penkis Lietuvos 10 šokių čempionų titulus. Atstovaudami Lietuvai nukeliavo į į Australiją, Japoniją, P. Korėją, Kanadą, apkeliavo senąjį žemyną. Projekto “Šok su manimi” dalyviai. Gintarė kartu su porininkais Liudu Mikalausku bei Donatu Chlebinsku iškovojo antrąsias vietas.

Per ilgą laiką kauptą patirtį bei žinias dabar Gintarė ir Tomas su dideliu džiaugsmu ir meile dalinasi su savo studijos auklėtiniais ir svečiais. Didžiausia poros siekiamybė – kad šokdamas žmogus išsivalytų mintis ir pasinertų į jausmus.

GINTĖ Želvytė

Administratorė

VAIVA Šurkutė

Projektų vadovė

GABIJA Blochina

Šiuolaikinis šokis

Karjera

Nuo mažens buvau energingas ir aktyvus vaikas, o šokio menas, kaip savęs išraiškos forma traukė nuo pat vaikystės. ,,Kaip įprasta mažam vaikui šokau visur ir visada, vis dėlto šis užsidegimas šokti neužsiliko vaiksytėje, tai tapo mano profesija ir vienu iš pagrindinių gyvenimo variklių”. Šokio kelias prasidėjo ankstyvoje paauglystėje, show dance šokių grupėje Kaune. Penkis metus šokau go-go, house, street style, hip-hop šokius. Šokau ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kurį laiką buvau vokiečių grupės Scooter šokėja, kol pajutau ir nusprendžiau, kad šokyje noriu siekti daugiau, pasirinkau meninės pakraipos – šiuolaikinį šokį. Būdama aštuoniolikos metų pravėriau šokio teatro Aura duris ir nuo pradmenų leidausi į pažintį su šiuolaikiniu šokiu, įskaitant ir klasikinį baletą. Penkerius metus šokau Auroje, du metus šokau pagrindinėje Auros trupės sudėtyje, kol supratau, jog kaip šokėja jau užaugau ir galiu savo žiniomis dalintis su kitais, pradėjau vesti šiuolaikinio šokio pamokas suaugusiems ir vaikams bei dirbti kaip laisvai samdoma šiuolaikinio šokio šokėja. Esu perfekcionistė, todėl tiek ankščiau ir dabar, intensyviai dalyvauju Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose šokio seminaruose. Stengiuosi nuolat tobulėti ir judėti pirmyn.

Tikslas

Šiuolaikinį šokį pasirinkau savo gyvenimo keliu, todėl, kad jis atveria neribotas judesio galimybes, skatina kurti, geriau pažinti save ir kitus. Kaip pastebi šiuolaikinio šokio kūrėja Birutė Banevičiūtė: ,,šiuolaikinis šokis aktualus ir naudingas tuo, kad taikosi prie vaiko galimybių ir interesų, jis neprimeta jam taisyklių, todėl, šis šokis yra tinkama medžiaga mokinių visapusiškam ugdymui, o ypač formuoti teigiamą požiūrį į šokį. Šiuolaikinio šokio stilius skatina improvizuoti, kurti, formuoja natūralų judėjimą, suteikia bet kokio kūno sudėjimo, pasirengimo, patirties vaikams pajusti šokio teikiamus teigiamus išgyvenimus bei leidžia atskleisti savo individualybę.” Pamokų metu stengiuosi, kad kiekvienas vaikas jaustųsi gerai, kad visapusiškai pažintų šiuolaikinio šokio judėjimą, išlaisvėtų ir šiame šokyje atrastų save.

Išsilavinimas

Baigiau magistro, filologinės krypties literatūros studijas Vilniaus universitete, Kauno humanitariniame fakultete.

GERDA Tumonytė

Lotynų Amerikos šokiai, Solo latino

Lankyti sportinius šokius pradėjo būdama 6 metų, nuo tada ėjo savo užsibrėžto tikslo link – tapti puikia šokėja ir trenere. Šokti niekada nenustojo ir niekuomet nenuleido rankų. Šiuo metu studijuoja Lietuvos sporto universitete ir ketina tapti kvalifikuota sportinių šokių trenere. Taip pat esu licenzijuota aerobikos trenerė. Per savo šokių karjerą Gerda igijo patirties įvairiose varžybose, seminaruose, sėmesi patirties iš pačių geriausių ne tik Lietuvos, bet ir pasaulinio garso šokėjų bei trenerių. “Labai myliu šokį ir savo mokinius, darysiu viską, kad šokis jiems taptų toks pats artimas kaip ir man.”

GABRIELĖ Sabaliauskaitė

Sportiniai šokiai

Sportinius šokius pradėjo lankyti nuo pirmos klasės ir labai juos pamilo, dabar jau šoka 15 metus. Gabrielė šoka tiek Lotynų Amerikos tiek ir standartinius šokius, taip pat teko išbandyti ir baleto treniruotes. “Šokiai visada buvo mano gyvenimo dalis be kurios būtų sunku save įsivaizduoti, taigi visada daug dirbau ir siekiau aukštumų”. Jaunimo ir suaugusių grupėje atstovavo Lietuvos rinktinę, taip pat dažnai dalyvaudavo tarptautinėse varžybose, kuriose buvo prizininkė bei nugalėtoja. “Kiekvienos varžybos suteikdavo daug patirties, naujų žinių, bei noro tobulėti. Taigi svarbiausia niekada nepasiduoti ir visada siekti savo užsibrėžtų tikslų.”

MIGLĖ Končienė

Modernus šokis, Pop dance, Zumba, Gimnastika.

Šokių studijos trenerė Miglė, dar niekada nebuvo nustojusi sportuoti, kai tai pradėjo daryti 6 metų. Trenerė didžiąją gyvenimo dalį lankė meninę gimnastiką, vėliau teko išbandyti ir sportinę aerobiką, laikui bėgant šokiai tapo gyvenimo dalimi. Siekdama savo tikslų ir svajonių dabar Miglė šoka Kauno “Žalgirio” krepšinio palaikymo komandoje. Dalyvaudama įvairiuose renginiuose bei šokių projektuose įgijo daug patirties ir dar daugiau meilės šokiui. “Visada dalelę savęs noriu atiduoti kitiems, siekiu išmokyti ir duoti savo mokiniams kuo daugiau”. Treniruočių metu Miglė visada palaiko gerą nuotaiką, drąsina savo mokinius ir nori, kad treniruočių metu jie būtų laimingi!

AIRIDA Kišonaitė

Sportiniai Šokiai

Esu vardu Airida, o mano gerų draugų vardai, kurie yra su manimi nuo šešerių metukų – “Šokis” ir “Muzika”. Su jais nesiskiriu jau 14 metų ir jaučiu norą juos supažindinti su aplinkiniais. Jaučiu malonumą perduodama savo šokio ir judesio supratimą, ir visada trokštu, kad tas malonumas būtų abipusis. Myliu darbą tiek su vaikais tiek su suaugusiais, kuriuo užsiimu jau kelerius metus ir visada esu pasiruošiusi padėti išgirsti, pajusti ir užuosti šokį!

ERIKAS Vinauskas

Karibų Šokiai, Zumba by Strong

Erikas- Nuotaikingas, visiškai atsidavęs sportui, taip pat turintis dešimties metų patirtį mišriuosiuose kovų menuose su malonumu dalijasi savo patirtimi, bei užsidegimu “STRONG by ZUMBA” užsiėmimuose. STRONG, tai įvairiausių fitneso variacijų bei kovų menų elementų mišinys. Treniruotės ne tik padedančios dailinti kūno linijas, bet taip pat stiprinančios visą raumenyną, šių metu Jūs neturėsite laiko liūdėti, o specialiai tam sukurti garso takeliai sinchronizuoti su kiekvienu kūno judesiu įkvėps progresuoti kiekvienos treniruotės metu. Pranokime save pačius!

JULIJA Svipaitė

Gimnastika

Esu Julija, šokti pradėjau vos atsistojus ant kojų. Išbandžiau daug įvairių šokių stilių ir visi savaip gražūs ir įdomūs! Šešerius metus lankiau aerobinę gimnastiką, todėl išmokau ne tik šokio paslapčių, bet ir įvairiausių triukų! Šokis vis dar nedingo iš mano gyvenimo – šoku Žalgirio šokėjų komandoje. Taip pat Šiuo metu studijuoju sporto universitete, treniravimo sistemų specialybę, kad viską ką išmokau, tinkamai perduočiau mažiesiems!

ARISTINAS Guogis

Zumba

Aristinas Guogis –  profesionalus lotynų amerikos šokėjas, treneris. Profesionalioje šokių aikštelėje praleidęs 20 metų. Profesionalios karjeros siekti ir žinių bagažo papildyti buvo išvykęs Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dalivavęs įvairiuose televizijos šokių projektuose, renginiuose, festivaliuose. Nuo 2016m. išlaikęs Zumba fitness instruktoriaus licenzija. Aktyviai dalyvaujantis Zumba fitness renginiuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Veda šokių pamokas vaikams ir suaugusiems, treniruoja profesionalius šokėjus ir dirba su Zumba grupėmis.

 

MIGLĖ Mikalajūnaitė

Gatvės Šokiai

VIKTORAS Zujevas

Break dance

Esu šokėjas ir šokio mokytojas. Apie 15 metų mokau šokti kitus, kuriu choreografijas. 

Šokti pradėjau pramoginius šokius būdamas šešerių, mamos dėka, kuomet ji nuvedė mane į šokių pamokas. Jau tuomet buvau įvertintas prizinėmis vietomis. 

Gatvės šokius pamilau būdamas trylikos metų. Papildomai lankiau klasikinio ir džiazinio šokio pamokas. Lankiausi įvairių šokio stilių seminaruose, susipažinau su Capoeira pagrindais, tricking elementais. Daug keliavau į šokių varžybas, pasirodymus.

Manau, kad geram šokėjui yra labai svarbu būti muzikaliu ir gebėti valdyti savo kūną, įsisavinti technikas. Su džiaugsmu perduosiu šias žinias savo mokiniams.

JUSTINA Mickaitė

Gatvės šokiai