Poriniai Šokiai

Šokių Kursai Kaune

Šokių kursai poroms skirti praleisti jaukius vakarus dviese besisukant valso, fokstroto ritmais ar dūkstant pagal temperamentingą Lotynų Amerikos šokių muziką. Šioje programoje šoksime visus klasikinius (lėtas valsas, tango, Vienos valsas, fokstrotas, kvikstepas), Lotynų Amerikos (samba, čia čia čia, rumba, džaivas) bei Pasaulio tautų (salsa, Argentinos tango, svingas) šokius.

Net jei labai pavargstate darbe ir galvojate, kad visokių šokių kursų lankymas – vien laiko švaistymas, vis dėlto pamėginkite bent kartą užsukti į mūsų šokių mokyklą. Šokiai, kaip nei vienas kitas dalykas gyvenime, pripildo energijos ir suteikia naujų, ryškių pojūčių. Šokiai padeda įveikti depresiją, mažina širdies ligų riziką, gerina smegenų veiklą. Nustatyta, kad skirtingi šokiai gerina atskirų kūno dalių ir organų funkcijas.

Lotynų Amerikos šokiai daro ypač teigiamą įtaką žmogaus figūrai. Tokių šokių judesių ypatybė ta, kad šokant ypatingai stiprinami sėdmenų ir šlaunų raumenys. Taip pat stiprinami raiščiai, sausgyslės, sąnariai, pagerėja kraujotaka. Valsas – tai švelniausias ir romantiškiausias šokis. Jį šokant stiprinama nervų sistema. Valsas palankiai veikia smegenų veiklą, treniruoja vestibiuliarinį aparatą ir suteikia gilios harmonijos bei pasitenkinimo pojūtį.

Yra ir dar šimtas priežasčių lankyti šokių pamokas, tad reikia ateiti ir surasti savąsias.

Kam skirta?

Poroms nuo 18 m.

Kaip pasiruošti pamokai?

Reikalinga patogi apranga bei švari avalynė pasikeitimui.

Gabrielė

Poriniai Šokiai